worldweddingguide.com

Uluslararası yayınlanan düğün ve evlilik hazırlıkları sektöründe yer alan markalar hakkında haber sitesi.

BİZ !

www.dugunveevlilikhazirliklari.com , ülkemizin İngilizce yayın yapan ve uluslararası alanda da en tanınmış düğün ve evlilik hazırlıkları rehberidir.

Yurt dışında bizi www.worldweddingguide.com olarak tanırlar.

AMACIMIZ !

Amacımız düğün ve evlilik sektöründe faaliyet gösteren firmaları gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında İnternet üzerinden tanıtarak, bilinirliklerini artırmak ve markalaşma çalışmalarına katkıda bulunmaktır.

KİMLER YARARLANABİLİR ?

Gelinlikçiler, abiyeciler ve moda evleri, damatlık üreticileri, çiçekçiler, düğün organizasyon firmaları, düğün fotoğrafçıları, pastaneler, iç çamaşır üreticileri, gelin takı ve alyans üreticileri, davetiye baskı firmaları, düğün mekanları, oteller ve balayı destinasyonları, seyahat acentaları ve tur şirketleri, araba kiralama firmaları, hediye üreticileri, ev tekstil ürünleri üreticileri, dans dersi verenler, DJ ve müzik firmaları, çeyizlikçiler, kuaförler, makyözler, mobilya üreticileri, ev dekorasyon firmaları, mimarlar, bankalar ve finans kuruluşları.

Üyelerimize kendilerine ait bir sayfa açarak burada tüm iletişim bilgilerini (firma logo, adres, telefon, fax, web site bağlantı, e-mail, Google Map) ve ürün görsellerini yine web sitelerine link vererek yayınlıyoruz.

Üyelik işlemlerini tamamlayan firmalar üyelik paketlerinin özelliklerine göre basın bülteni ve tanıtım yazısı yayınlama hakkı kazanıyorlar.

İlave olarak bu yazılar web sitemize ait Sosyal Medya Hesaplarında ücretsiz olarak paylaşılıyor.

Web sitemiz iki ayrı domain/alan adında ayrı iki web sitesi olarak yayındadır. Bu nedenle her iki alan adı / domain de Türkçe ve İngilizce olarak farklı teknik bilgilere sahiptir.

Müşterilerinize ulaşmanın ve dünyadaki gelişmeleri takip etmenin en kolay ve ekonomik yolu!

Düğün mekanları, çeyizciler, düğün fotoğrafçıları yeni müşteriler için yerinizi hemen alın!

Gelin ve damat adayları evlilik hazırlıklarınız için gereken her şey burada!

Aşağıdaki grafiklerde worldweddingguide.com ve dugunveevlilikhazirliklari.com temel teknik değerlerini bulacaksınız.

SEO Uzmanlarının en çok dikkat ettikleri Google Sıralama Kriterleri arasında olan bu değerler hakkında açıklama için hazırladığımız yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Bir web sitesini değerlendirirken kullandığımız araçlar bunlarla sınırlı kalmamakla beraber, bir bakışta bir web sitesinin değerliliği hakkında sizlere fikir verecektir.

worldweddingguide.com

Domain Authority 31%
Page Authority 43%
Trust Flow 24%
Citiation Flow 29%
Moz Rank 60%

dugunveevlilikhazirliklari.com

Domain Authority 15%
Page Authority 26%
Trust Flow 16%
Citiation Flow 25%
Moz Rank 40%
Top