thetrendandstyle.com

Trenleri ve yaşam stillerini belirleyen markaların haber sitesi.

BİZ !

modaveluksyasam.com , ülkemizin yurt dışında da  thetrendandstyle.com tanınan moda ve lüks yaşam rehberidir.

AMACIMIZ !

Ülkemizdeki moda ve ulaşılabilir lüks yaşam sektörü ile ilgili konularda faaliyet gösteren firmaların internet teknolojisinden yüksek oranda yararlanarak, portal sayesinde ülkemizdeki ve dünyadaki konuyla ilgili tüm kişi/kuruluşlara tanıtımının yapılması.

KİMLER YARARLANABİLİR ?

Moda ve tekstil firmaları, çanta ve ayakkabı üreticileri, haute couture, gelinlik ve abiye üreticileri, özel dikim damatlık, iç çamaşır ve mayo üreticileri, mücevher ve saatçiler, teknolojik ev sistemleri, bilgisayar ve ekipmanları, araba, bisiklet ve motosiklet firmaları, yat ve tekne üreticileri, tatil köyleri, butik oteller, balayı destinasyonları, seyahat acentaları, tur şirketleri, SPA ve wellness, saç tasarımcıları, parfüm üretici ve tüccarları, kozmetik ve güzellik ürünleri, mobilyacılar ve ev dekorasyon firmaları, ev tekstili, bahçe mobilyaları, restoran ve barlar, mimarlar, emlak ve yatırım firmaları, banka ve finansal kurumlar.

Üyelerimize kendilerine ait bir sayfa açarak burada tüm iletişim bilgilerini (firma logo, adres, telefon, fax, web site bağlantı, e-mail, Google Map) ve ürün görsellerini yine web sitelerine link vererek yayınlıyoruz.

Bunun haricinde üyelerimiz üyelik paketleri kapsamında ücretsiz basın bülteni, sektörel makale ve tanıtım yazısı yayınlama hakkı kazanıyorlar.

İlave olarak bu bültenler portalımıza ait Sosyal Medya kanallarında yine ücretsiz olarak yayınlanıyor.

Trendi takip et, kendi stilini yarat!

Yaşam tarzı, yüksek teknoloji, seyahatler ve ulaşılabilir lüks markaları yeriniz burası!

Aşağıdaki grafiklerde thetrendandstyle.com ve modaveluksyasam.com temel teknik değerlerini bulacaksınız.

SEO Uzmanlarının en çok dikkat ettikleri Google Sıralama Kriterleri arasında olan bu değerler hakkında açıklama için hazırladığımız yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Bir web sitesini değerlendirirken kullandığımız araçlar bunlarla sınırlı kalmamakla beraber, bir bakışta bir web sitesinin değerliliği hakkında sizlere fikir verecektir.

thetrendandstyle.com

Domain Authority 30%
Page Authority 39%
Trust Flow 25%
Citiation Flow 29%
Moz Rank 60%

modaveluksyasam.com

Domain Authority 18%
Page Authority 32%
Trust Flow 13%
Citiation Flow 21%
Moz Rank 50%
Top