Nasıl Yardım Edebiliriz ?

 

Sık Sorulan Sorular 

İADE POLİTİKAMIZ NEDİR ?

Ödeme gerçekleştirildikten sonra 24 saat içinde yapacağınız iptallerde sorgulanmaksızın ödemeniz iade edilecektir.

KAYIT İŞLEMLERİ NE ZAMAN SONUÇLANIR ?

Ödemeniz onaylandıktan sonra 24 saat içerisinde işlemleriniz başlatılır.

İŞLEMLERİNİZİN TAMAMLANMAMASI HALİNDE ?

Takdir edersiniz ki tüm işlemlerimiz İnternet üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle zaman zaman elimizde olmayan sebeplerle aksamalar yaşanmaktadır.  Tamamlanmamış olduğunu tespit ettiğiniz kayıtlar için örneğin DNS kayıtlarının oturması için lütfen 24 saat bekleyiniz ve ekran temizliğinizi (Ctrl+F5) gerçekleştirmeyi deneyiniz. Hala olumsuz sonuç alıyorsanız derhal bizi arayınız.

TALEP ETTİĞİNİZ PAKETLERDE DEĞİŞİKLİK YAPMAK İSTERSENİZ ?

Talebinizden 24 saat geçtikten sonra paketlerinizde değişiklik yapmak isterseniz lütfen bizimle temas kurunuz. Gerekli değişiklikler mümkün olduğu takdirde derhal gerçekleştirilecektir.

NASIL ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ ?

Şu an sitemiz üzerinden ödemenizi gerçekleştiremezsiniz.

Yaptığınız ödemelerde güvenliğiniz bizim için önemlidir.

Bu nedenle alış veriş sepetiniz tamamlandıktan sonra info@somutmedya adresine e-posta gönderip siparişinizin onaylanmasını beklemelisiniz.

Gerekli kontroller yapıldıktan sonra size kabul mesajımız ulaşacak ve bildireceğimiz banka hesabımıza havalenizi göndererek ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Havale işleminiz gerçekleştirildikten sonra siparişiniz tamamlanarak size bilgi mesajı gönderilecektir.

Fatura bilgilerinizin tam ve eksiksiz olarak bildirilmesi, faturanızın hemen hazırlanarak size iletmemizi kolaylaştıracaktır.

Tereddüt ettiğiniz konularda lütfen bizi aramaktan çekinmeyiniz.

PAKET FİYATLARININ HARİCİNDE ÖDEME YAPACAK MIYIM ?

Kesinlikle HAYIR ! Tüm vergiler ve benzeri ödemeler sayfada belirtilmiştir. Başka hiç bir ödeme yapmanıza gerek olmayacaktır.

TAMAMLANMAYAN İŞ EMİRLERİ

Paket içerikleriniz çok sayıda işlem içeriyor olabilir. Bunlar içerisinde tamamlanmayan ve/veya eksik yapılmış olanları bize derhal bildirin. Destek ekibimiz süre geçirmeden işleminizi inceleyerek sizi bilgilendirecektir. İşlemlerinizin sağlıklı takibi için lütfen e-posta adresimizi kullanın.

Top