Ana Sayfa » Neden Biz?

Neden Biz?

NEDEN bizimle çalışmalısınız ? Sadece başlıklar halinde yanıtlamaya çalıştık.

Bu hizmetlerin hepsini tek bir yerden yani BİZ den alabilirsiniz.

NEDEN hala aramıyorsunuz ?

Neden bir portala üye olmalıyım ?

Portalları büyük Alış Veriş Merkezleri gibi düşünebilirsiniz.  Markalar birden fazla AVM’de dükkan açarlar. İnternet’te bulunabilir olmak için sektörünüzle alakalı portallara üye olmanız “Marka Bilinirliği” nizi artıracaktır.

Neden basın bülteni yayınlamalıyım ?

Tüm markalar radyo, TV, dergi ve gazetelerde haberlerinin çıkması için medya planlama yaparlar. Artık bu kanallar arasına İnternet’te girmiş durumda. Kolay ve hızlı olan bu kanal aynı zamanda daha hesaplıdır. Üstelik mobil aletlerin gelişimi neticesi artık MECBURİYETtir.

Neden makale yayınlamalıyım ?

Ürün ve hizmetinizin tanıtımı sadece reklamının yapılmasıyla yapılmaz.  Bu hizmet / ürünün faydasını , kullanım şeklini anlatan bilgilendirici makaleler hazırlamanız gerekir. Hazırlanan bu yazıların İnternet yoluyla tüketicilere ulaştırılması hem kolay hem de hesaplıdır.

Neden Sosyal Medya'da olmalıyım ?

Çağımız İnternet Çağı. Eskiden bilgiye ulaşmak zahmetli ve pahalıydı. Çağımızda bilgi parmaklarımızın ucunda. Hepimizin cebimizde taşıdığımız mobil aletlerle bilgiye ulaşımı an meselesi ve son derece ucuz. Ayrıca eğlendirici. Gündelik Sosyal Medya paylaşımlarının arasında tüketicilere “Marka” nızı tanıtmak ta bir o kadar kolay .

Neden reklam vermeliyim ?

Markanızın bilinir olması ve bilinirliğin devamı için mutlaka tanıtım yapmalısınız. İnternet günümüzde en etkili ve hesaplı tanıtım alanıdır.

Neden link / bağlantı almalıyım ?

Web sitenizi bir “Dükkan” olarak düşünürsek, buraya yaptığınız ödemelerin bir HARCAMA değil YATIRIM olduğunu kabul etmemiz gerekir. Web sitenizin adresini bilmeyenler ancak ziyaret ettikleri bir başka siteden veya bir arama motorundan (mesela Google) size ulaşabilirler. Bu alanlarda üst sıralarda bulunabilmek ve daha fazla ziyaretçi çekebilmek için çeşitli sitelerde , portallarda bağlantılarınızın (link) olması gereklidir.

Top