jewelrytrendsetter.com

Mücevher ve saat sektörü ile ilgili yerel ve uluslararası kurum ve firmaların kayıt olabileceği rehber niteliğinde yalnız İngilizce yayın yapan bir dizindir.

jewelrytrendsetter.com mücevher sektörü ile ilgili yerel ve uluslararası kurum ve firmaların kayıt olabileceği rehber niteliğinde yalnız İngilizce yayın yapan bir dizindir.

jewelrytrendsetter.com mücevher ve takı üretimine ilişkin altın, gümüş, elmas, değerli ve yarı değerli taşlar, kıymetli taş ve yarı değerli taş üreticileri, saat üretici ve distribütörleri, yan sanayi malzeme ve ekipman üreticiler, kuyumcu yazılımları, güvenlik araçları, vitrin malzemeleri ve aksesuarlar, sektörel dergiler, dernek ve kuruluşların iletişimlerinin, haber ve basın bültenlerinin yayınlanabileceği bir dizindir.

Bu sitedeki tüm bilgiler İngilizce yayınlanmakta ve üyelik gerektirmeden izlenebilmektedir

Mücevher, saat ve takı markaları sizi dünyaya tanıtıyoruz!

Tüm dünyanın gözü üzerinizde olsun!

Aşağıdaki grafiklerde jewelrytrendsetter.com temel teknik değerlerini bulacaksınız.

SEO Uzmanlarının en çok dikkat ettikleri Google Sıralama Kriterleri arasında olan bu değerler hakkında açıklama için hazırladığımız yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Bir web sitesini değerlendirirken kullandığımız araçlar bunlarla sınırlı kalmamakla beraber, bir bakışta bir web sitesinin değerliliği hakkında sizlere fikir verecektir.

jewelrytrendsetter.com

Domain Authority 22%
Page Authority 35%
Trust Flow 24%
Citiation Flow 23%
Moz Rank 50%
Top