Misyonumuz !

Küçük ölçekli firmaların  İnternet’in sağladığı avantajlardan en uygun koşullarda faydalanmalarını sağlamak.

Uçsuz bucaksız İnternet Dünyası’nda Küçük Ölçekli Firmaların büyük bütçeler ayırmadan, ilave emek sarfetmeden Marka Bilinirliklerini arttırmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

GÜVEN

Hemen her sektörden firmalar için tanıtım olanağı sağlamaktayız. Yalnız ülkemizden değil aynı zamanda tüm dünyadan kazandığımız ziyaretçilerimizle özellikle küçük ölçekli firmaların marka bilinirliğini sağlamakta , satışlarını artırmaya çalışmaktayız. On yıldır yanınızdayız. Yanınızda olmaya devam edeceğiz. Bize güvenebilirsiniz.

BÜTÜNLÜK

İnternet dünyasında tanınmak , marka bilinirliği sağlayabilmek sadece bir web sitesi sahibi olmanın çok…ama çok ötesindedir.  Reklam yapılması, sosyal medya hesaplarının yönetilmesi, arama motoru optimizasyonu yapılması, makale yayınlanması, içerik yönetimi ve dahası… Bu çalışmaların hepsinin küçük bütçelerle gerçekleştirilmesi mümkün değildir. Bu hizmetlerin hepsini ve fazlasını bir bütün olarak son derece uygun fiyatlarla KOBİ’lere sağlamaktayız.

“ Evet ! Bir laboratuvardaymış gibi çalışıyoruz.

Ama bu kadar da değil 🙂  ”

 

ETİK DEĞERLERİMİZ

Sizin için yaptığımız çalışmaların hepsi uluslararası kabul görmüş çalışmalardır. Herhangi bir usulsüz çalışmamız bulunmamakta tüm etik değerlere uygunluğu sağlamaktayız.

ULAŞILABİLİRLİK

Biz her zaman buradayız. Yani sizin bir “TIK” uzağınızda . Gece gündüz demeden , saatin kaç olduğuna bakmasızın bize ulaşabilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede sizinle irtibat kuracağımızdan şüpheniz olmasın. Dünya artık çok küçük .

“Somut Medya İnternet – İnternet Danışmanınız….  

Eğer bir probleminiz varsa BİZ BURADAYIZ !”

SADECE 2 DAKİKANIZ VAR MI ?

Top