Ana Sayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Sanal dünyadaki problemlerinize SOMUT çözümler.

On altı yıldır sizinleyiz !

Uluslararası beş web sitemiz ile on yıldır SİZİ dünyaya tanıtmak için çalışıyoruz!

ASLAN KOBİLER !

İnternet’in gelişmeye başlamasıyla birlikte geçmişteki bankacılık ve finans alanındaki tecrübelerimizi ortaya koyarak özellikle KOBİ’ler için bir çözüm geliştirmek istedik. Her büyüklükte firmayla çalışmamıza rağmen özellikle orta büyüklükteki firmaları hedeflemeye özen gösterdik.  “Birlikten kuvvet doğar” felsefesiyle Dijital Medya ‘ya büyük bütçeler ayıramayan firmaların stratejik ortağı olmayı amaçladık.

Onların tüm vakitlerini kendi işlerine harcamalarını sağladık. Kendi konularında dünyaca tanınmış portallarımız ve danışman ekibimizle KOBİ’lerin İnternet Dünyası’nda tanınmalarını sağlayarak Dijital Medya Pazarlama alanında onlara destek olmaya devam ediyoruz.

SİTELERİMİZ

Web sitelerimizin her biri niş alanda faaliyet göstermektedir. Mücevher ve Saat, Düğün ve Evlilik Hazırlıkları ve Moda ve Lüks Yaşam konularında faaliyet gösteren portallarımız hem Türkçe hem de İngilizce yayın yapmaktadır. Diğer iki sitemiz ise yine Mücevher ve Saat ile Düğün ve Evlilik Hazırlıkları konularında dizin / rehber niteliğinde olup, yalnız İngilizce yayınlanmaktadır.

MÜCEVHER VE SAAT MARKALARI

Mücevher ve Saat 

DÜĞÜN VE EVLİLİK HAZIRLIKLARI

Düğün ve Evlilik Hazırlıkları

Moda ve Lüks Yaşam

Mücevher ve Saat

Düğün ve Evlilik Markaları

KOBİ’lerin dünyaya açılmak için kullanabilecekleri en kolay, en ucuz ve en hızlı araç şüphesiz İnternet. İşte, biz, Somut Medya İnternet ekibi olarak İnternet’in işletmeler tarafından optimum şekilde kullanılabilmesi için gereken en uygun çözümleri uygulamak için hazırız.

SİZİN İÇİN YAPABİLECEKLERİMİZ

“Hizmet ve ürünleriniz hakkında basın bültenleri hazırlayıp internet üzerinde dağıtımını sağlarız.”

“Firmanızla alakalı banner hazırlayıp sahip olduğumuz web sitelerinde yayınlanmasını sağlarız.”

“Tüketicilere sunduğunuz hizmet ve servisler hakkında içerik üreterek alakalı oldukları web sitelerimizde yayınlarız.”

“Bize göndereceğiniz içerikleri bize ait olan sosyal medya hesaplarında paylaşırız. İhtiyacınız varsa özgün içeriklerinizi hazırlarız.”

Top